Oyun

Pubg Oyunu İçin Bilgisayar Toplama

Pubg oyunu için bilgisayar toplamak

Dünyayı kasıp kavuruyor Pubg  oyunu, İnsanlar Pubg oynamak için bilgisayar toplamak istiyor. Oyunda en iyisi olmak için kasmayan bir bilgisayar ve donanımsal olarak yeterli gelecek parçaları arıyor. Peki nedir bu parçalar? İşte detaylı Pubg Oyunu İçin Bilgisayar Toplama 

Pubg oynamak için hangi parçalar alınmalı ?

Bütçemizi aşmasın kötü de olmasın dediğimiz bir sistem nasıl toparlanır? Hemen hemen herkes aynı soruyu bir çok kez araştırmış ve iyi bir çar sahibi olmak için yeterince tecrübe gereken bu oyunda donanımsal olarak iyi olmak zorunda olduklarının farkındalar.

İşlemci

İşlemci seçiminin çok önemli olduğunu bilmemiz gerekiyor.  Ekran kartımız güçlü olursa ve işlemcimiz güçsüz olursa o zaman işlemci dar boğaza girer zorlanır. Şimdi fiyat yani cebimize odaklı bir sistem toplayacağımız düşünürsek ve bunun için istediğimiz her işlemciyi de seçemiyoruz tabi normal olarak.  PUBG oyunu için sistemimizde sürekli kullanacağımız işlemcilerimiz:

AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 14nm Vega 8 GPU
AMD-Ryzen-3-2200G-3.5GHz

AMD-Ryzen-3-2200G-3.5GHz

Pubg oyunu için bilgisayar toplama – Anakart

Bu önereceğimiz ana kartta yukarıdaki söylediğimiz özellikleri bünyesinde barındırıyor. Arkadaşlar sadece görüntü çıkışlarında farklılığı var bu fark bulunuyor oda sorun olmayacaktır.

MSI A320M PRO-VD/S AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200MHz (OC) VGA DVI Anakart
MSI A320M PRO

MSI A320M PRO

Pubg Oyunu için Ram

Pubg oyununun resim internet sitesinde yazılanlara göre bilgisayarınızda en az 6GB ram bulunmalı, biz sizlere uygun fiyata alabileceğiniz aşağıdaki 8GB Ram’ı almanızı öneriyoruz.

Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Fury Black DDR4 2666MHz CL15 Dual Kit Ram
Kingston-8GB-HyperX-Fury-Black-DDR4

Kingston-8GB-HyperX-Fury-Black-DDR4

Pugb İçin SSD Önerisi

Oyunun resmi internet sitesinde yazmamasına rağmen son yıllarda geliştirilen yeni nesil depolama birimlerinden olan SSD kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Önereceğimiz SSD sayesinde bilgisayarınızın performansında önemli değişimleri göreceksiniz.

ADATA 120GB SU650 3D NAND Sata3 2.5″ SSD (520MB Okuma / 320MB Yazma)
Pubg İçin SSD Önerisi

Pubg İçin SSD Önerisi

Son zamanların gözdesi olan oyun, herkesi şaşırtmaya devam ederken sürekliliği ve güncel oluşu oyuna bağlıyor kullanıcıları. Oyunun bir benzeri yapılsa da kolay ve ücretsiz oluşu herkesi oyuna çekti, elbette bazı indirme ve sürümler, oyun içerisindeki eşyalar ücretli olsa da yine de isteyen alır isteyen almaz koşulu insanı tatmin ediyor. Bu da oyunu cazip hale getiriyor. Oyunun yeni versiyon modunda dünyada yarışmalar düzenlemesi de insanları bu oyuna itiyor. Hırs ve başarı beraber oyun içerisindeki yenme öfkesini ortaya çıkarıyor. Kil sayısı fazla olan kişi başarılı olduğunu düşünüyor. Oyunda beraber oynama seçeneği aynı ortamda bulunan kişileri beraber oynama isteğine karşılık iyi bir seçenek. Oyunda başarılar dileriz. Umarım bu parçalarla başarı sizden yana olur.

PUBG minimum gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
  • RAM: 6GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850
  • Depolama alanı: 30GB boş alan

PUBG önerilen gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8.1, Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-7600K veya AMD Ryzen 5-1600
  • RAM: 8GB RAM
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX 480 veya Nvidia GTX 1060
  • Depolama alanı: 30GB boş alan

Yorum bırak