Mobil Teknoloji

İphone Yeni Modeli SE2 Sızdı mı?

yeni_iphone_se_2

İphone Yeni Modeli Se2 Sızdı mı? Bilerek mi sızdırıldı?

İphone Yeni Modeli Sızdı mı? Bilerek mi sızdırıldı? İphone Yeni Modeli Se2 Amerika Birleşik Devletleri merkezli olduğu bilinen Apple. Teknoloji konusunda dev yatırımlar yapıyor.  İphone olarak bilinen bir çok teknoloji aletinin, Apple şirketinin iPhone SE serisi denilen en yeni model üzerinde çalıştığını bir süredir farklı farklı kaynaklardan biliyorduk, bu kaynaklar yeni şeyler hep öne sürüyordu.

‘OnLeaks’te yayınlandığı bilinen görüntüler, Apple şirketinin iPhone SE 2 iddialarını bu dakikadan sonra bir kaç kez daha gündeme getirdi.

İphone Yeni Modeli Sızdı mı?

Söz konusu görüntü ve görüntülerin iPhone SE 2 ya da olmayan iPhone 9 modelinin yeni versiyonuna ait olduğu da sıkça söylenip dile getirilen iddiaları arasında.

İphone Yeni Modeli Se2 Home tuşu

Söz konusu olarak bilinen kareyedeki 4.7 inç cihaz en çok dikkat çeken yanlarından bir tanesi ise 4.7 inçlik ekranın alt tarafında ikonik  yani ‘home tuşu’na ev sahipliği yapıyor olması.

Eğer doğru ise ve sızdırılan görüntüler de tasarı olarakta doğru ise Apple şirketi iPhone X serisi ile kaldırdığını bildiğimiz bu home tuşunu ilk defa yeni bir modelinde de yer vermiş olacaktır.

Dev gazete İngiliz Daily Mail gazetesi sayfalarında da yer alan bir habere göre, Apple cihazının 2020 yılında tanıtılacağı ve satışına sunulması da beklendiği biliniyor.

Apple iPhone SE’yi 2016 iki bin on altı yılında 399 dolar olarak belirlenen fiyat etiketi ile de satışa sunulmuştu. iPhone SE’nin serisinin ülkemizdeki çıkış fiyatı ise 1999 türk lirası olmuştu.

İphone Analiz

Apple ürünleri kamera ve kolay işletim sistemi sayesinde albenisi yüksek bir teknoloji aleti olarak göz dolduruyor. Özellikle bazı serilerin çok fazla talep gördüğü biliniyordu. Bunlar arasında iphone 7 plus ile tanıtıma çıkan portre özelliği özellikle insanları etkisi altında bıraktı. Daha sonra 8 de beklenilen portre özelliği sadece plusta olunca 8 pek ilgi görmedi. Bununla beraber 8 plus iş gördü ve satın alındı. İphone 8 plus fiyatından dolayı ve büyüklüğünden dolayı tatmin etmediğinden iphone x hem küçük hemde fiyat konusunda iphone 8 plus ile hemen hemen aynı olduğundan tercih edildi. İphone 6 bu sene güncelleme sorunu ile piyasadan düşmeye başladı. Pubg oynamak için de oldukça elverişli. Yazılım konusunda gelişiyorlar.

Yorum bırak