Tasarım

İpek Kirpik Eğitimi

İpek kirpik nasıl uygulanır profesyonel bir eğitim alarak öğrenebilirsiniz. Tırnak Butik profesyonel uzmanlar tarafından verilen ipek kirpik eğitimi sayesinde kirpik seçimi, doğru kirpik uzunluğu nasıl olmalı, ipek kirpik nasıl takılır gibi birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. 2 gün süren eğitimler sonrasında artık ipek kirpik çalışmalarına ilişkin her şeyi ayrıntılı şekilde öğrenmiş olursunuz.

 

Kapsamlı eğitim programları neticesinde ipek kirpikle ilgili olarak her şeyi ayrıntılı olarak öğrendikten sonra çok kolay bir şekilde teoriye dökebileceksiniz.

İpek Kirpik Eğitimi Nasıl Verilir?

İpek kirpik eğitimleri kişiye özel aşamalı şekilde verilir. Böylelikle ipek kirpik uygulaması eğitimlerine katılanlar şu çalışmalar hakkında bilgi sahibi olabilecekler:

  • Kirpik kalınlıkları
  • Kirpik uzunlukları
  • Göz yapısına göre kirpik uygulaması
  • Kirpik çeşitleri

Yukarıdaki eğitim programlarının yanı sıra ipek kirpik sonrasındaki süreçlerle ilgili olarak da donanımlı bir hale gelmeye başlayabilirsiniz. Öyle ki ipek kirpik sonrası alerji durumları, kirpiğe göre nasıl bir malzeme seçimi olmalı, ipek kirpiği doğru yollarla takıp çıkarma işlemleri gösterilir. Bu sayede hata yapmadan nasıl bir ipek kirpik işlemin yapıldığına dair daha çok iyi seviyeye gelmeye başlamış olursunuz.

İpek Kirpik Eğitimi Kaç Gün Sürüyor?

İpek kirpik eğitimi için hizmet almak isteyenler eğitim süresinin ne kadar sürecek olduğunu öğrenmek isteyebilir. İpek kirpik eğitim süresi 2 gündür. 2 gün içerisinde her şey hem bilgi hem de uygulamalı bir şekilde gösterilir.

Yorum bırak