Genel

Fethiye Glamping

Fethiye glamping tatil konsepti içerisin hizmet vermekte olan Le Chic otel sunmuş olduğu tesis hizmetleri sayesinde unutulmaz bir tatil imkânı sunmaktadır. Glamping konsept temel olarak ingilizce de yer alan glamorous sözcüğünden gelmektedir.

Büyüleyici, cazibeli anlamlarına gelen bu sözcükten türetilmiş olan ve camping kelimesiyle birleştirilmiş olan fethiye glamping tatil konsepti doğa içerisinde konforlu tatil hedefleyenler için özel olarak tasarlanmış olan bir tatil seçeneğidir.

Fethiye’den hizmet vermekte olan oteller içerisinde bu konsepte sahip olan Le Chic otel oda tasarımları ile bu konsepti en iyi şekilde ortaya koymaktadır.

Le Chic Glamping Konsepti

Le Chic glamping konsepti ile otel müşterilerine farklı tasarımlara sahip ve standartların üstünde odalar ile hizmet sağlamaktadır. Müşterilerinin tatil ihtiyaçlarını ve doğa ile iç içe olma ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlayan bu otel standartların dışında hizmet sağlamaktadır.

Özellikle akvaryum suit, lale suit, junior suit ve balayı suit oda tasarımları ile fethiye glamping tatil imkânı sağlamaktadır. Odalarda bulunan teraslar ile lüks bir tatil geçirebilir aynı zamanda doğayı yakından izleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aynı zamanda akvaryum suit odaları sayesinde de yeşili ve maviyi kucaklayan odalarda eşsiz manzarayı ve ege denizini izleyebilirsiniz. Akvaryum tasarımı verilmiş bu odalar içerisinde özel olarak kişisel jakuzi ve havuz bulunmaktadır. Böylece eşiniz veya hayatınızdaki en değerli kişiyle bu tesiste doğa tatilini en lüks haliyle gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum bırak