Mobil

En İyi 5 Reklamsız Launcher Uygulaması

Reklamsız Launcher Uygulaması

Android kullanıcılarının büyük bir kısmı telefonlarını özelleştirmekten keyif alıyor. Bir çok kullanıcı telefonuyla birlikte gelen stock  Android arayüzünü değiştirip, daha minimal bir hale getirmek istiyor. Bunun için de Launcher uygulamalarına başvuruyor. Play Stor da çok fazla Launcher uygulaması mevcut bunlardan bazıları ücretli bazıları iste telefonumuzda istenmeyen reklamlara yol açıyor. Telefonunuzu istenmeyen reklamlara maruz kalmadan görünümünü değiştirebileceğiniz En İyi 5 Reklamsız Launcher Uygulamasını sizler için listeledik.

Microsoft Launcher

Microsoft tarafından geliştirilen bu uygulama telefonunuzun görünümünü değiştirebileceğimiz kendine özel 3 teması (Koyu, Açık, Şeffaf) ile birlikte geliyor. Uygulamanın bir diğer özelliği ise hızlı erişebileceğimiz Haberler akışı, Görevler Uygulaması ve Yapışkan notlar alanı. Ayrıca uygulamada bulunan Duvar Kağıdı butonu ile tek tıklamayla Bing’den rastgele bir duvar kağıdı seçebiliyoruz. Bunlar sadece öne çıkan özelliklerinden sadece bazıları. Play Stor’e de 10 Milyondan fazla indirilen Microsoft Launcher, Poco Launcher ile birlikte En fazla indirilen reklamsız Luncher uygulaması
Microsoft Launcher İndir

Yandex Launcher

Dünyanın en fazla kullanılan arama motorlarından biri olan Yandex’in geliştirmiş olduğu bu Reklamsız Launcher uygulaması, bizlere tasarım olarak çok güzel bir arayüz sunmanın yanında, uygulamalarımızı otomatik olarak kategorize edebiliyor ve uygulamalarımızı icon rengine göre arayabilmemizi sağlıyor. Koyu temayı açabildiğimiz gibi Launcher ile birlikte gelen Duvar Kağıtları uygulamasından dilediğiniz duvar kağıdını seçebiliyoruz.
Yandex Launcher İndir

POCO Başlatıcı 2.0

Son yılların en hızlı büyüyen teknoloji markası Xiaomi’nin yaptığı bu Launcher, Bizlere çok sade ve hızlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 2018 yılında en iyi 15 Andorid uygulama arasında gösterilen Poco Başlatıcı, Yandex Launcher gibi bizlere uygulamaları renklere ve kategorilerine göre listeleme özelliği sunuyor. Bu uygulamayı diğer launcherlerden ayıran bir diğer özellik ise, istediğimiz uygulamaları gizleyebiliyoruz.
POCO Başlatıcı 2.0 İndir

Evie Launcher – Reklamsız Launcher

Evie Launcher, 2017 yılının en iyi 15 uygulanmasından biri seçilmiş, hızlı ve sade arayüzü sahip bir uygulama. Uygulama iconlarını değiştirebilme, İstediğiniz uygulamalarımızı gizleme ve daha bir çok özelleştirme sunan bu Launcher Play Stor’da 5 Milyondan fazla indirmeye sahip.
Evie Launcher İndir

Mint Launcher

Xiaomi’nin yaptığı bir diğer Launcher uygulaması olan, Mint Launcher, Poco Başlatıcı’nın daha sade hali diyebiliriz. Bu başlatıcının en güzel özelliği ise Uygulama İconlarının boyutunu ve simge paketlerini kendimiz değiştirebiliyoruz.
Mint Launcher İndir

Bu yazımızda sizlere En İyi 5 Reklamsız Launcher Uygulaması’ını listeledik. Bizim yazmadığımız ve sizlerin kullanıp beğendiği başka Launcher uygulamaları var ise yorum kısmından yazabilir ve daha önce yazmış olduğumuz En İyi Battle Royal Oyunları yazımızı okuya bilirisiniz.

Yorum bırak