Genel

Antalya Kaş Otelleri Neden Tercih Edilmelidir?

Antalya’ya gitme düşüncesi dahi insanları heyecanlandırıyor. Her yaştan insan; yazın Antalya’da tatil yapmayı istiyor. Kaş; Antalya’nın mutlaka görülmesi gereken ilçelerinin başında geliyor. Buraya gelmeden evvel Antalya Kaş otelleri hakkında araştırma yapmalısınız. Hatta, tatilinizden çok önce Antalya Kaş otelleri için rezervasyon yaptırdığınız takdirde uygun fiyatlarla konaklama şansına erişirsiniz.

Antalya Kaş otelleri; bilhassa kaliteli hizmet vermelerinden dolayı tercih edilirler.

Kaş’ta Ne Yapılır?

  • Yolunuz ilk olarak cennetten farksız güzelliğiyle dikkat çeken Kaş plajlarına düşmeli! Burada turkuazın en güzel tonunu barındıran çok sayıda koy yer alır. Ayrıca, Kaş’ın en popüler plajı olarak bilinen Kaputaş Plajı’na muhakkak uğramalısınız. Bu plaj; bilhassa yaz aylarında biraz kalabalık olabilir. Ancak, yine de görülmeye değerdir.
  • Kekova; Kaş’ın en popüler bölgelerinden birisi! Bilhassa antik kent meraklısı iseniz size güzel bir haberimiz var! Kekova’da Batık Sinema Antik Kenti’nin üzerinde kano yapabilirsiniz. Harika bir deneyim olacağı konusunda herhangi bir şüpheniz olmamalı!
  • Kaş; Türkiye’nin görüp görebileceğiniz en verimli yerlerinden birisi! Dalış yapmaya meraklıysanız Kaş’ın tam olarak size hitap ettiğini ifade edebiliriz. Ayrıca, Kaş’ın bozulmamış bir ekosistemi vardır. Bu sayede, sayısına şaşıracağınız kadar çok balık ve deniz kaplumbağası görebilirsiniz.
  • Kaş’ın mutlaka görülmesi gereken yerlerinden birisi de Kaleköy! Tekne ile ulaşım sağlanan bu köyün son derece sessiz ve sakin olduğunu söylemek gerekir. Kaleköy’ün manzarasından etkilenmemek mümkün değil! Ayrıca, buradaki birkaç restoran ve kafede güzel vakit geçirebilirsiniz.

Mutlaka Gidilmesi Gereken Antalya Kaş Otelleri

Antalya Kaş otelleri; kalite beklentisinde olanların beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak. Gelin, en iyi Antalya Kaş otelleri hakkında bilgi verelim!

  • Deniz Feneri Lighthouse Otel: Yeşil ve maviyi bir araya getiren bir oteldir. Denize sıfır konumda oluşunun yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerekli tüm detaylara bünyesinde yer verir. Ayrıca, otel müşterilerine özel bir plaj alanı mevcuttur.
  • Hera Hotel: Hem denize sıfır olması hem de Kaş’ın popüler eğlence mekanlarına ve restoranlarına yakınlığı ciddi bir avantajdır. Her birisi modern bir şekilde tasarlanmış 46 odası mevcuttur.
  • Korsan Ada Hotel: Çukurbağ Yarımadası’nda yer alan bu otelin manzarası sizi de büyüleyecek. Denize sıfır konumunun yanı sıra müşterilerinin evcil hayvan getirmesine de izin verir. Hem denizde hem de tesisin tam ortasında yer alan havuzda güzel bir yüzme deneyimi yaşamak mümkündür.
  • KaşKöy Hotel: Şehir merkezinde yer alan bir otel olması sayesinde insanların yalnızca bir dakikada denize girebilmesini mümkün kılar. Butik Antalya Kaş otelleri arasında yer alır. 26 odası vardır.
  • Lukka Exclusive Hotel: Huzurlu bir tatil arayanlar için en mantıklı seçenektir. 19 odasının yanı sıra güzel zaman geçirilebilecek türden bir barı vardır. Özel plaj ve açık yüzme havuzu gibi imkanları mevcuttur.

Yorum bırak